Труба GIACOTHERM, art.R978Y226

ID: 595

  • Під замовлення

Наявність: Є в наявності

Виробник: GIACOMINI

Труба GIACOMINI PE-RT з кисневим бар’єром
Артикул – R978Y226

PE-RT - поліетилен підвищеної термостійкості, що володіє унікальною молекулярною структурою з контрольованим розподілом бічних ланцюгів, що дозволяє досягти високих показників опору гідростатичній напрузі в широкому інтервалі температур експлуатації.

Опис:
Труби PE-RT R978 (поліетилен з підвищеною термічною стійкістю) може використовуватися для розподілу води в системах опалення та/або охолодження.
Завдяки гнучкості матеріалу, укладка труб є надзвичайно простою і швидкою. Крім тривалого циклу експлуатації матеріалу, який не піддається інкрустації та електрохімічним явищам, іншими переваги синтетичних труб немає зварних швів і обмеження використання механічних роз'ємів з борозни, які в подальшому можуть спричинити протікання.
В трубах PE-RT R978 використано непрямий дифузійний бар'єр із смоли EVOH, завдяки чому невелика кількість кисню, що пронизує трубу, залишилась обмеженою на незначний рівень.

Технічні дані:
 Сфера застосування: клас 4 (ISO22391)
 Непризначене до питної води
 Густина: 0,941 г/см3
 Теплопровідність: 0,40 ВТ/(м*К)
 Коефіцієнт лінійного розширення (1.8x10-4) / К
 Розподіл навантаження: 36 МПа
 Подовження при розриві: 760%
 Модуль стійкості: 650 МПа


інші товари для монтажу теплої підлоги ви мжете переглянути тут - http://ifratherm.com/sistema_teplyiy_pol/dopolnitelnoe_oborudovanie/

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре