Паста Unipak 250g

ID: 51

  • 144грн

Наявність: Є в наявності

Паста UNIPAK застосовується разом з сантехнічними лляними волокнами для герметизації різьбових з'єднань в системах водопостачання, опалення та пара низького тиску. Складається з жирних кислот, природних мінералів, високоякісних парафінових масел і води. Всі компоненти, що використовуються при виробництві, мають дозвіл на використання в харчовій промисловості.

З пастою приємно працювати, а також вона економічна у використанні. Підтверджено, що паста UNIPAK не робить ніякого несприятливого впливу на навколишнє середовище, а також на здоров'я людини.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Паста UNIPAK використовується спільно з льоном сантехнічним для герметизації різьбових з'єднань в системах водопостачання, опалення та пара низького тиску (Максимум 140 ° C і 8 бар).

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Паста UNIPAK, використовувана спільно з льоном сантехнічним і нанесена правильно, забезпечує 100% гарантію герметичності різьбових з'єднань, крім того вона дозволяє в подальшому легко розібрати з'єднання при необхідності. Використання пасти UNIPAK забезпечує абсолютну герметичність нарізного сполучення і, на відміну від використання стрічок для герметизації, велику гнучкість при юстування різьбових з'єднань.

 

КЕРІВНИЦТВО ПО ЗАСТОСУВАННЯ

Ретельно очистіть різьблення, візьміть необхідну кількість льону і щільно намотайте на різьбову частину з'єднання по ходу кроку різьблення. Рівномірним тонким шаром нанесіть пасту UNIPAK на різьбову частину з льоном, зберіть з'єднання. Видаліть надлишки льону і пасти. Після цього обладнання готове до експлуатації.

 

СЕРТИФІКАЦІЯ

Технічні характеристики пасти UNIPAK були багаторазово підтверджені тестами Датського Технологічного Інституту. В результаті тестування доведено, що правильно зібрані з льоном сантехнічним і пастою UNIPAK резьбовие з'єднання витримують тиск до 8 бар і температуру до 140 ° C, так само було підтверджено, що паста UNIPAK не робить ніякого впливу на якість води в системі.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре