• SAS UWT

SAS UWT

ID: 393

  • Під замовлення

Доступні варіанти

Наявність: Є в наявності

Виробник: SAS

Вугільний котел опалення SAS UWT, оснащений мікропроцесорним контролером і вентилятором піддуву, є пристроєм сучасної конструкції з верхнім і нижнім спалюванням твердих видів палива.
Котли SAS UWT призначені для підключення до водяних систем центрального опалення відкритого типу *з гравітаційною або примусовою циркуляцією води. Котли SAS UWT рекомендуються для обігріву квартир і приватних будинків, торгових павільйонів, приміщень обслуговування і т.п., при температурі води в системі опалення не перевищує 85 °C робочим тиском 1,5 бар.
Опалювальні котли SAS UWT оснащені електронним контролером і вентилятором працюють на примусовому ПІДДУВ. Сутністю функціонування вузла - котел, контролер (регулятор температури), вентилятор - є те, що температура котла утримується з точністю на заданому рівні. Електронний контролер постійно вимірює температуру води в котлі і на цій підставі відповідно регулює роботу вентилятора. Таким чином регулює кількість що поставляється повітря, необхідного для процесу горіння палива. Одночасно, електронний контролер управляє роботою насосів Ц.О. і Г.В.C. (якщо в системі опалення такі встановлені).
Котел так само пристосований для роботи з використанням натуральної димової тяги, тоді його експлуатація не вимагає підключення до електромережі (для цього потрібно ефективний, безперешкодно димохід).
В цьому випадку процес горіння може регулюватися в ручному режимі, регулювальним болтом на заслінки подачі повітря або регулятором подачі повітря (регулятор подачі повітря не входить в стандартну комплектацію котла - існує можливість його установки в верхній частині котла на монтажному патрубку) .Температура води контролювати можна на термометрі.
Основним видом палива котлів SAS UWT є кам'яне енергетичне вугілля асортименту горіх даний вид палива гарантує досягнення заявленої потужності котла. Експлуатація котла при використанні основного виду палива проходить в системі нижнього спалювання.
Камера згоряння оснащена багатоканальної системою циркуляції повітря дозволяє використовувати замінює вид палива - штиб у верхній системі спалювання. В даних котлах також з хорошим ефектом можна спалювати довгополум'яне сорти палива такі як: буре вугілля, дерево в різній формі тобто тирса, тріски, стружку і т.п.


Технічні дані:

Тип котла:

засипний, універсальний з керуванням

Діапазон потужності:

14-200 кВт

Паливо:

кам'яне вугілля асортименту горіх, штиб, сухе дерево

Тип спалювання:

нижнє і верхнє горіння

Матеріал теплообмінника:

сталь для котлів P265GH 6 мм (для котлів з більшою потужністю - 8 мм)

Ефективність:

79,1÷85,9 %

Стандартна комплектація:

електронний контролер, вентиялтор, решітка, комплект інструментів для обслуговування котла, важіль рухомих решіток (не стосується котлів потужністю понад 36 кВт)

Додаткова комплектація:

регулятор тяги повітря

Функції :

важіль рухомих решіток може розташовуватися з правого або лівого боку котла

Гарантійний термін:

4 роки на котел, експлуатувати відповідно до інструкції технічного обслуговування, 2 роки на електронні компоненти

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтеся чи створіть обліковий запис перш ніж написати відгук