Автоматика PROND KRYPTON для котла

ID: 600

  • 1307грн

Наявність: Є в наявності

Виробник: PROND

Мікропроцесорний регулятор температури котла центрального опалення (ц.о.) призначений для управління роботою котла ц.о. з вентилятором.
Регулятор стабілізує температуру котла за допомогою плавного регулювання обертів вентилятора, виробляє наддув в котел (з метою ліквідації накопичених газів, що утворилися в результаті процесу згоряння) і захищає систему центрального опалення від закипання води. Регулятор управляє роботою насоса центрального опалення.

Безпека експлуатації регулятора

1. При необхідності підключення (відключення) будь-якого обладнання від Pегулятора, слід вимкнути живлення від електричної мережі. Вимкнення за допомогою кнопки на блоці живлення не відключає напруги від мережі і електричної системи.
2. З метою безпеки експлуатації Регулятора і допоміжного обладнання, слід підключити Регулятор до трехпроводной мережі (розетка із заземленням). Використання розетки без підключеного заземлення загрожує ураженням електричним струмом.
3. Електричні кабелі не повинні торкатися водяного теплообмінника котла або виходу з труби.
4. Не допускати попадання води на корпус Регулятора, оберігати від дії підвищеної вологості всередині корпусу, яка тягне за собою конденсацію водяної пари (наприклад, різка зміна температури навколишнього середовища), оберігати від дії високих температур (понад 45оС). Не слід монтувати Регулятор над дверцятами або іншими елементами котла ЦО,
які нагріваються до високої температури.
5. При виникненні питань, що стосуються монтажу або експлуатації Регулятора, слід звернутися до виробника блоку управління або ліцензованому представнику.
6. Під час грози Регулятор слід відключити від джерела електроживлення.
7. При відсутності напруги живлення (або якщо Регулятор відключений від мережі через грозу) - при розпаленій котлі слід дотримуватися особливої ​​обережності, щоб не допустити закипання води в котлі.
8. Регулятор не є основним елементом безпеки.
В системах, де може статися пошкодження в результаті виходу з ладу Регулятора слід використовувати додаткові засоби безпеки.
Для інсталяційних систем, що вимагають безперервної роботи - інсталяція і система управління повинні бути побудовані таким чином, щоб забезпечити роботу всієї системи без Регулятора (у випадку надзвичайної ситуації - аварії Регулятора).

Технічні дані

1. Маркування вимірювального елемента в температурному датчику котла KTY 81-210
2. Діапазон установки температури * 35 * ¸90 ° C
3. Максимальна швидкість вентилятора 1 ¸ 50 швидкість
4. Час наддуву oF ... 5¸59 секунди
5. Час між наддувом 1¸30 хвилини
6. Гістерезис температури котла 1,0 ° C
7. Температура включення циркуляційного насоса 25¸70 ° C
8. Гистерезис температури котла 1,0 ° C
9. Температура включення аварійного термостата
10. Температура навколишнього середовища під час роботи Pегулятора 5¸45 ° C
11. Напруга мережі живлення Регулятора ~ 230/50 В / Гц
12. Діапазон роботи датчика температури 0¸100 ° C
13. Вихідна навантаження: насос ЦО 220 В / вентилятор 220 В 100/150 Вт
15. Потужність 2 Вт
16.Температура включення насоса ЦО при низькій температурі котла менше 5 ° C
17. Включення насоса через кожні 14 днів на 1 хвилину - запобігає застою насоса після опалювального сезону (умовою роботи цієї функції - включений Регулятор)
* Мінімально можлива встановлена ​​температура котла обмежена параметром «Мінімальна установка» і встановлюється виробником котла (див. Додаток сервісного обслуговування для інсталяторів).
Мінімальна установка температури котла бути мінімум 5 ° С вище, ніж температура вимикання Регулятора (наприклад, якщо темп. Вимикання Регулятора становить 35оС, то мінімальна установка температури становить мінімум 40 оС).

 

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтеся чи створіть обліковий запис перш ніж написати відгук