Терморегулятор EUROSTER 2006 TXRX

ID: 125

  • 1766грн

Наявність: Є в наявності

Виробник: EUROSTER

Euroster 2006TX
Універсальне застосування для регулювання роботи котла та електричного обладнання (реле 16А). Тижневе програмування скорочує витрати на енергію, забезпечуючи комфорт в певні інтервали часу. Два рівня температур, програмування з точністю до 0,5 год.
 Euroster 2006TX являє собою бездротової, програмований регулятор температури, що дозволяє дуже нескладним і ефективним способом управляти температурою в приміщеннях, що не вимагає трудомісткої установки проводів між регулятором і огрівальним пристроєм. На практиці це створює можливість зміни місця знаходження контролера Euroster залежно від потреб.
Euroster 2006TX є програмованим регулятором температури, що дозволяє дуже нескладним і ефективним способом управляти температурою в приміщеннях. У регуляторі застосоване спрощене, інтуїтивне програмування, з можливістю змін рівня температури без інгеренціі в програму. Вживаний в регуляторі Euroster 2006TX датчик надає можливість відліку температури з точністю 0,1 ° C і програмування температури з точністю до 0,2 ° C.
 Euroster 2006TX працює на трьох рівнях температури: денний, нічний і температури проти замерзання. Денну та нічну температуру можна модифікувати, а температура проти замерзання є постійною величиною.
 Контролер можна запрограмувати в семиденнім циклі, з точністю до 0,5 години, завдяки чому одержуємо можливість змінити рівень температури 48 разів протягом доби.
 Регулятор дає можливість запрограмувати різні інтервали часу для кожного дня тижня.
 Після запуску регулятора, заводські установки мають такі значення для певних інтервалів часу: комфортна температура (20,4 ° C) встановлена ​​з понеділка до п'ятниці з 6:00 до 22:00 год., А у вихідні (сб - нд) - з 7 : 00 до 22:30 год. Зате нічна температура (16,2 ° C) - з понеділка до п'ятниці з 22:00 до 6:00 год., а у вихідні - з 22:30 до 7:00 год. Всі установки можна модифікувати на кожен день тижня, відповідно до індивідуальних потреб.
Регулятор Euroster 2006TX надає можливість роботи джерела тепла з постійною установкою, тимчасовим зміною температури та встановленням запобігання від замерзання 5 ° C.
 
Технічні характеристики:
Діапазон вимірювання температури: 0 ° C - 50 ° C
Діапазон управління температурою: 5 ° C - 35 ° C
Діапазон управління температурою підлоги: -
Гістерезис: 0,4 ° C або 1 ° C
Точність відліку температури: 0,1 ° C
Кількість незалежних датчиків температури: 1
Максимальне навантаження: 5 А
Електроживлення: 2 батареї АА

Схема установки:

            

Технічна документація:

Інструкція E2006TXRX

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре