Терморегулятор EUROSTER 2006

ID: 124

  • 1320грн

Наявність: Є в наявності

Виробник: EUROSTER

Euroster 2006
Універсальне застосування для регулювання роботи котла і електричного обладнання (реле 16А). Тижневе програмування скорочує витрати на енергію, забезпечуючи комфорт в певні інтервали часу. Два рівня температур, програмування з точністю до 0,5 год.
 Euroster 2006 являє собою бездротової, програмований регулятор температури, що дозволяє дуже нескладним і ефективним способом управляти температурою в приміщеннях, не вимагає трудомісткої установки проводів між регулятором і обігрівальних пристроєм. На практиці це створює можливість зміни місця знаходження контролера Euroster в залежності від потреб.
Euroster 2006 є програмованим регулятором температури, що дозволяє дуже нескладним і ефективним способом управляти температурою в приміщеннях. У регуляторі застосовано спрощене, інтуїтивне програмування, з можливістю змін рівня температури без інгеренціі в програму. Застосовуваний в регуляторі Euroster 2006 датчик дає можливість відліку температури з точністю 0,1 ° C і програмування температури з точністю до 0,2 ° C.
 Euroster 2006 працює на трьох рівнях температури: денний, нічний і температури замерзання. Денну і нічну температуру можна модифікувати, а температура замерзання є постійною величиною.
 Контролер можна запрограмувати в семиденнім циклі, з точністю до 0,5 години, завдяки чому отримуємо можливість змінити рівень температури 48 разів на добу.
 Регулятор дає можливість запрограмувати різні інтервали часу для кожного дня тижня.
 Після запуску регулятора, заводські установки вживаються у такому значенні для певних періодів часу: комфортна температура (20,4 ° C) встановлена ​​з понеділка по п'ятницю з 6:00 до 22:00., А у вихідні (сб - нд) - з 7: 00 до 22:30 год. Зате нічна температура (16,2 ° C) - з понеділка по п'ятницю з 22:00 до 6:00 год., А у вихідні - з 22:30 до 7:00 год. Все установки можна модифікувати на кожен день тижня, відповідно до індивідуальних потреб.
Регулятор Euroster 2006TX надає можливість роботи джерела тепла з постійною установкою, тимчасовим зміною температури і установкою запобігання від замерзання 5 ° C.
 
Технічні характеристики:
Діапазон вимірювання температури: 0 ° C - 50 ° C
Діапазон регулювання температури: 5 ° C - 35 ° C
Діапазон регулювання температури підлоги: -
Гістерезис: 0,4 ° C або 1 ° C
Точність відліку температури 0,1 ° C
Кількість незалежних датчиків температури: 1
Максимальне навантаження: 5
Електроживлення: 2 батареї А

 

Схема установки:

            

Технічна документація:

Інструкція E2006

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре